Sobota
Niedziela
743
Kolonia Osiek
kierunek:
Tworóg Kościół
6
19
C
7
8
45
C
9
10
11
06
C
12
13
47
C
14
15
56
C
16
17
18
19
07
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Mikołeska