Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Siemianowice Korfantego
kierunek:
Siemianowice Powstańców Pętla
5
12
47
6
17
47
7
17
47
8
17
47
9
17
47
10
17
47
11
17
47
12
17
47
13
17
47
14
17
47
15
17
47
16
17
47
17
17
47
18
17
47
19
17
44
B
20
14
21
16
22
16
23
03
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Siemianowice Plac Skargi