Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Osiedle Powstańców
kierunek:
Katowice Plac Wolności
4
24
B
47
48
B
5
12
15
B
42
6
12
42
7
12
42
8
12
42
9
12
42
10
12
42
11
12
42
12
12
42
13
12
42
14
12
42
15
12
42
16
12
42
17
12
42
18
17
47
19
15
54
20
41
21
11
54
22
46
23
30
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Dołki Kaplica