Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
696
Tychy Osiedle "U"
kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
4
13
5
16
6
12
C
36
7
14
C
33
8
15
39
9
44
10
29
11
29
12
15
13
14
14
35
52
15
33
16
14
C
45
17
24
18
39
19
44
20
17
21
13
22
36
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Tychy Dworzec PKP