Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
995
Imielin Wiadukt
kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
4
56
E
5
6
23
C
7
18
C
8
48
D
9
53
10
53
11
12
13
08
E
14
14
E
58
C
15
16
38
17
58
18
19
38
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Bieruń Potok Stawowy
D - Kurs do przystanku Lędziny Droga Do Górek
E - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla