Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
200
Łagisza Pustkowie
kierunek:
Sączów Kościół
6
42
7
8
9
27
10
11
12
13
41
14
15
59
16
17
18
16
19
20
15
21
22
37
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Pomłynie Spółdzielnia