Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Bieruń Plac Autobusowy
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
5
07
31
6
43
A
7
8
9
10
11
12
47
13
38
14
15
24
16
50
17
18
53
19
20
21
24
22
42
23
32
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla