Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
696
Tychy Jezioro Paprocańskie
kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
5
26
A
6
37
A
58
7
51
8
22
51
9
51
10
22
11
22
12
22
13
22
A
51
A
14
41
B
15
56
16
21
51
17
22
58
A
18
51
A
19
20
01
A
49
21
25
A
22
52
A
23
51
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Tychy Zajezdnia
B - Kurs do przystanku Tychy Towarowa