Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
98
Chorzów Rynek
kierunek:
Michałkowice Plac 11 Listopada
5
28
6
31
7
11
A
8
01
B
9
36
59
A
10
36
11
12
36
B
13
36
14
51
15
21
A
56
16
17
36
18
36
A
19
20
21
22
23
06
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Siemianowice Powstańców Pętla
B - Kurs do przystanku Maciejkowice Dwór