Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Dąbrówka Mała Pod Młynem
kierunek:
Michałkowice Bytomska
4
07
37
5
07
37
6
09
39
7
09
39
8
09
39
9
09
39
10
09
39
11
24
12
09
39
13
09
39
14
09
39
15
09
39
16
09
39
17
39
18
39
19
40
20
40
21
40
22
40
23
38
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Siemianowice Rynek