Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Bieruń Dom Kultury
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
5
09
33
6
45
A
7
8
9
10
11
12
49
13
40
14
15
26
16
52
17
18
55
19
20
21
26
22
44
23
34
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla