Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Siemianowice Hutnicza
kierunek:
Siemianowice Powstańców Pętla
5
14
49
6
19
49
7
19
49
8
19
49
9
19
49
10
19
49
11
19
49
12
19
49
13
19
49
14
19
49
15
19
49
16
19
49
17
19
49
18
19
49
19
19
46
B
20
16
21
18
22
18
23
05
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Siemianowice Plac Skargi