Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
619
Brudzowice Komorne I
kierunek:
Siewierz Zamek (2)
6
55
7
8
9
10
11
12
13
14
15
25
16
25
17
18
19
35
20
21
22
23
40
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Krzanów Sklep