Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Bieruń Plac Autobusowy
kierunek:
Tychy Jana Pawła II
4
54
5
13
6
15
56
7
21
44
8
29
9
17
47
10
11
00
45
12
13
04
39
14
35
15
16
16
05
33
52
17
58
18
24
19
31
20
23
21
25
22
45
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy