Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
696
Tychy Dmowskiego
kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
4
15
5
18
6
14
C
38
7
16
C
35
8
17
41
9
46
10
31
11
31
12
17
13
16
14
37
54
15
35
16
16
C
47
17
26
18
41
19
46
20
19
21
15
22
38
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Tychy Dworzec PKP