Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Dąbrówka Mała Spółdzielnia
kierunek:
Michałkowice Bytomska
4
08
38
5
08
38
6
10
40
7
10
40
8
10
40
9
10
40
10
10
40
11
25
12
10
40
13
10
40
14
10
40
15
10
40
16
10
40
17
40
18
40
19
41
20
41
21
41
22
41
23
39
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Siemianowice Rynek