Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
995
Imielin Rynek
kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
4
58
E
5
6
25
C
7
20
C
8
50
D
9
55
10
55
11
12
13
10
E
14
16
E
15
00
C
16
40
17
18
00
19
40
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Bieruń Potok Stawowy
D - Kurs do przystanku Lędziny Droga Do Górek
E - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla