Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Wesoła Dzierżonia
kierunek:
Ławki Pętla
7
01
8
01
9
01
10
01
11
01
12
01
13
01
14
01
15
01
16
01
17
01
18
19
01
A
20
21
01
22
01
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Ławki Kościół