Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Brzeziny Śląskie Bednorza
kierunek:
Tarnowskie Góry Dworzec
0
04
A
10
A
1
2
3
4
48
5
12
39
6
11
41
7
10
40
8
10
40
9
10
40
10
10
40
11
10
40
12
10
40
13
10
40
14
10
40
15
10
40
16
10
40
17
10
40
18
10
41
19
13
43
20
13
59
21
33
22
06
45
A
23
19
A
54
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Świerklaniec Park