Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Dąbrówka Mała Żwirowa
kierunek:
Michałkowice Bytomska
4
09
39
5
09
39
6
11
41
7
11
41
8
11
41
9
11
41
10
11
41
11
26
12
11
41
13
11
41
14
11
41
15
11
41
16
11
41
17
41
18
41
19
42
20
42
21
42
22
42
23
40
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Siemianowice Rynek