Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Szombierki Frycza-Modrzewskiego
kierunek:
Gliwice Zajezdnia
18
18
19
20
21
22
23
17
B
46
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Stroszek Zajezdnia