Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Wesoła Kopalnia
kierunek:
Ławki Pętla
14
06
15
16
17
18
19
20
21
22
06
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Ławki Kościół