Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Czarny Las Stacja Paliw
kierunek:
Katowice Mickiewicza
4
18
B
56
5
14
B
27
57
6
32
57
7
28
58
8
28
58
9
28
10
28
11
28
58
12
28
58
13
28
58
14
28
58
15
28
58
16
28
17
28
18
28
19
17
20
17
21
17
22
31
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Chorzów Rynek