Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
696
Cielmice Cmentarz
kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
5
31
A
6
42
A
7
8
9
10
11
12
13
27
A
56
A
14
46
B
15
16
17
18
03
A
56
A
19
20
06
A
21
30
A
22
57
A
23
56
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Tychy Zajezdnia
B - Kurs do przystanku Tychy Towarowa