Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T10
Bytom Łużycka
kierunek:
Bytom Szkoła Medyczna
4
50
5
05
20
33
48
6
03
18
33
48
7
03
18
33
48
8
03
18
33
48
9
03
18
33
48
10
03
18
33
48
11
03
18
33
48
12
03
18
33
48
13
03
18
33
48
14
03
18
33
48
15
03
18
33
48
16
03
18
33
48
17
03
18
33
48
18
03
18
33
48
19
03
23
48
20
18
48
21
18
48
22
18
48
23
16
42
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy