Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
M10
Katowice Sądowa
kierunek:
Kobiór Centrum
5
19
A
49
6
19
49
7
19
49
A
8
19
49
A
9
19
49
A
10
19
49
A
11
19
49
A
12
19
49
A
13
19
49
A
14
19
49
A
15
19
49
A
16
19
49
17
19
A
49
18
19
A
49
19
19
A
49
20
19
A
49
21
19
A
49
22
19
A
49
A
23
49
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Tychy Osiedle "Z1"