Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T19
Stroszek Plac Żeromskiego
kierunek:
Łagiewniki Zajezdnia
4
15
20
A
30
44
57
5
12
27
42
57
6
12
27
42
57
7
12
27
42
57
8
12
27
42
57
9
12
27
42
57
10
12
27
42
57
11
12
27
42
57
12
12
27
42
57
13
12
27
42
57
14
12
27
42
57
15
12
27
42
57
16
12
27
42
57
17
12
27
42
57
18
12
32
19
02
32
20
02
32
21
02
32
22
02
32
23
02
A - Kurs do przystanku Bytom Plac Sikorskiego