Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Ławki Kościół
kierunek:
Mysłowice Kąpielisko Hubertus
19
23
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Brzęczkowice Osiedle Powstańców