Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
39
Kochłowice Kościół
kierunek:
Bytom Dworzec
4
49
5
22
6
02
37
7
12
47
8
22
B
57
B
9
32
B
10
52
11
57
12
32
13
07
42
14
27
15
07
47
B
16
37
B
17
12
B
47
B
18
27
B
47
B
19
20
20
15
21
15
22
10
55
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Bytom Urząd Miasta
B - Kurs do przystanku Bobrek Huta Julia