Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
98
Siemianowice Kościół
kierunek:
Halemba Pętla
4
31
5
6
7
8
9
13
C
10
11
12
03
13
14
15
16
23
17
18
19
20
26
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Chorzów Rynek