Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T-10
Dąb Huta Baildon
kierunek:
Chorzów Nowa
0
02
1
2
3
4
47
5
15
45
6
15
45
7
15
45
8
15
45
9
15
45
10
15
45
11
15
45
12
15
45
13
15
45
14
15
45
15
15
45
16
15
45
17
15
45
18
15
35
19
03
33
20
03
33
21
03
33
22
03
33
23
03
32
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy