Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T10
Lipiny Targowisko
kierunek:
Bytom Szkoła Medyczna
0
12
A
1
2
3
4
29
55
5
08
23
38
53
6
08
23
38
53
7
08
23
38
53
8
08
23
38
53
9
08
23
38
53
10
08
23
38
53
11
08
23
38
53
12
08
23
38
53
13
08
23
38
53
14
08
23
38
53
15
08
23
38
53
16
08
23
38
53
17
08
23
38
53
18
08
23
43
19
08
38
20
08
38
21
08
38
22
08
38
23
07
22
A
42
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bytom Plac Sikorskiego