Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T14
Brynów Gawronów
kierunek:
Szopienice Pętla
3
58
4
50
5
18
33
48
6
03
18
33
48
7
03
18
33
48
8
03
18
33
48
9
03
18
33
48
10
03
18
33
48
11
03
18
33
48
12
03
18
33
48
13
03
18
33
48
14
03
18
33
48
15
03
18
33
48
16
03
18
33
48
17
03
18
33
48
18
03
C
18
33
C
48
19
03
C
18
51
20
21
51
21
21
51
22
21
51
A
23
06
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Zawodzie Zajezdnia
C - Kurs do przystanku Szopienice Dwór