Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Chorzów Kościół Św. Jadwigi
kierunek:
Chebzie Pętla
4
27
46
5
09
27
44
6
09
27
44
57
7
09
27
57
8
09
27
57
9
09
27
44
10
09
27
44
11
09
27
44
57
12
09
27
44
13
09
27
44
57
14
09
27
44
57
15
09
27
44
57
16
09
27
44
57
17
09
27
48
18
21
48
19
21
48
20
21
48
21
21
48
22
21
48
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy