Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Chorzów Kościół Św. Jadwigi
kierunek:
Gliwice Zajezdnia
17
55
18
25
19
20
21
22
23
21
B
35
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Stroszek Zajezdnia