Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Bieruń Stacja Paliw
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
5
17
41
6
13
53
A
7
07
45
A
8
36
9
28
10
23
A
11
28
12
18
A
57
13
48
14
19
49
A
15
34
58
16
17
00
18
07
A
19
03
20
11
21
34
22
52
23
42
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla