Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
696
Tychy Targowisko
kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
4
21
5
25
6
21
C
45
7
23
C
42
8
24
48
9
53
10
38
11
38
12
24
13
23
14
44
15
01
42
16
23
C
54
17
33
18
48
19
52
20
25
21
21
22
44
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Tychy Dworzec PKP