Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Siemianowice Pszczelnicza
kierunek:
Michałkowice Bytomska
4
14
44
5
15
45
6
17
47
7
17
47
8
17
47
9
17
47
10
17
47
11
32
12
17
47
13
17
47
14
17
47
15
17
47
16
17
47
17
47
18
47
19
47
20
47
21
47
22
47
23
45
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Siemianowice Rynek