Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
200
Strzyżowice Belna 125
kierunek:
Sączów Kościół
6
52
7
8
9
37
10
11
47
12
13
51
14
15
16
09
17
18
26
19
20
24
21
22
46
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Pomłynie Spółdzielnia