Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Siemianowice Kościół
kierunek:
Michałkowice Bytomska
4
15
45
5
16
46
6
18
48
7
18
48
8
18
48
9
18
48
10
18
48
11
33
12
18
48
13
18
48
14
18
48
15
18
48
16
18
48
17
48
18
48
19
48
20
48
21
48
22
48
23
46
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Siemianowice Rynek