Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Szarlej Wyszyńskiego
kierunek:
Tarnowskie Góry Dworzec
0
13
A
19
A
1
2
3
4
57
5
23
50
6
22
52
7
21
51
8
21
51
9
21
51
10
21
51
11
21
51
12
21
51
13
21
51
14
21
51
15
21
51
16
21
51
17
21
51
18
21
52
19
22
52
20
22
21
08
42
22
15
54
A
23
28
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Świerklaniec Park