Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
696
Tychy Cielmicka
kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
5
35
A
6
46
A
7
8
9
10
11
12
13
31
A
14
00
A
50
B
15
16
17
18
07
A
19
00
A
20
09
A
21
33
A
22
23
00
A
59
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Tychy Zajezdnia
B - Kurs do przystanku Tychy Towarowa