Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
995
Hołdunów Kościół
kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
5
08
E
6
35
C
7
30
C
8
9
00
D
10
05
11
05
12
13
20
E
14
26
E
15
10
C
16
50
17
18
10
19
50
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Bieruń Potok Stawowy
D - Kurs do przystanku Lędziny Droga Do Górek
E - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla