Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Bytom Jagiellońska
kierunek:
Gliwice Zajezdnia
18
30
19
20
21
22
23
26
B
49
B
55
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Stroszek Zajezdnia