Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Mysłowice Świerczyny
kierunek:
Mysłowice Kąpielisko Hubertus
6
04
B
7
04
B
8
05
B
9
05
10
05
11
05
12
05
13
05
14
05
15
05
16
05
17
18
05
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Mysłowice Targ Miejski