Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
995
Hołdunów Przejazd Kolejowy (ul. Lędzińska)
kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
9
02
D
10
07
11
07
12
13
14
28
E
15
12
C
16
52
17
18
12
19
52
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Bieruń Potok Stawowy
D - Kurs do przystanku Lędziny Droga Do Górek
E - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla