Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Bieruń Kwk Piast
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
5
24
48
6
20
7
00
A
14
52
A
8
43
9
35
10
30
A
11
35
12
25
A
13
04
55
14
26
56
A
15
41
16
05
17
07
18
14
A
19
10
20
18
21
41
22
59
23
49
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla