Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Zgoda Centrum Kultury
kierunek:
Katowice Mickiewicza
4
26
B
5
04
22
B
35
6
05
40
7
05
36
8
06
36
9
06
36
10
36
11
36
12
06
36
13
06
36
14
06
36
15
06
36
16
06
36
17
36
18
36
19
25
20
25
21
25
22
39
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Chorzów Rynek