Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Bytom Piłkarska
kierunek:
Chorzów Rynek
3
42
50
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Łagiewniki Targowisko