Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
200
Strzyżowice Cmentarz
kierunek:
Sączów Kościół
6
57
7
8
9
42
10
11
52
12
13
56
14
15
16
14
17
18
31
19
20
29
21
22
51
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Pomłynie Spółdzielnia